2019. október 29.  Vissza
7. CSÜTÖRTÖK 15:00 Rómeó és Júlia – Veszprém, Latinovits – Bujtor Játékszín
8. PÉNTEK 10:00 Regö rejtem – EFOP – Gyulafirátót,Gyulaffy Általános Iskola
8. PÉNTEK BEMUTATÓ ELŐADÁS 19:00 Rómeó és Júlia – Veszprém, Latinovits – Bujtor Játékszín
9. SZOMBAT 10:00 Ül, áll, fekszik – Zalaegerszeg, Griff Bábszínház
9. SZOMBAT BakonyExpo – Veszprém, Veszprém Aréna
14:00 – 19:00 Játéktér
10. VASÁRNAP „PAPA, MAMA, GYEREKEK…” családi napok – Veszprém, Kabóca Bábszínház
10:00-13:00 kézműves foglalkozások, interaktív játékterek, beltéri autósmozi
10:00 Ül, áll, fekszik – babaszínházi előadás
11:00 Az égigérő fa – a MárkusZínház vendégjátéka
10. VASÁRNAP 10:00 Kodzsugukila, a boszorkány – Balatonfüred, Vitorlás tér
11.HÉTFŐ 14:00 Az égigérő fa– Veszprém, Kabóca Bábszínház
11. HÉTFŐ 15:00 Rómeó és Júlia – Veszprém, Latinovits – Bujtor Játékszín
11. HÉTFŐ 10: 00 Regö rejtem – EFOP – Nagydém, Művelődési Ház
12. KEDD 10:00 Regö rejtem – EFOP – Lovászpatona, Óvoda
13. SZERDA 10:00 Farkasbarkas és Rókakoma - Veszprém, Kabóca Bábszínház
13. SZERDA 14:00 és 17:00 Rómeó és Júlia – Veszprém, Latinovits – Bujtor Játékszín
13. SZERDA 10:00 Regö rejtem – EFOP – Zánka, Általános Iskola
14. CSÜTÖRTÖK 14:00 és 17:00 Rómeó és Júlia – Veszprém, Latinovits – Bujtor Játékszín
14. CSÜTÖRTÖK 10:00 és 14:00 Regö rejtem – EFOP – Veszprém, Kozmutza Iskola
15. PÉNTEK 14:00 Rómeó és Júlia – Veszprém, Latinovits – Bujtor Játékszín
16. SZOMBAT 11:00 A tengerlépő cipő – Budapest, Művészetek Palotája
18. HÉTFŐ 14:00 A fülemile – Berhida, Általános Iskola
18. HÉTFŐ 10:00A kiskakas gyémántfélkrajcárja – Budaörs, Latinovits Színház
19. KEDD 10:00A kiskakas gyémántfélkrajcárja – Budaörs, Latinovits Színház
20. SZERDA 10:00 A kiskakas gyémántfélkrajcárja – Budaörs, Latinovits Színház
21. CSÜTÖRTÖK 10:00 A kiskakas gyémántfélkrajcárja – Budaörs, Latinovits Színház
22. SZOMBAT 19:00 Rómeó és Júlia – Temesvár, Csiki Gergely Állami Magyar Színház
23. SZOMBAT 10:00 Szirmok – Törökbálint, Munkácsy Mihály Művelődési Ház
25. HÉTFŐ 10:00 A tengerlépő cipő – Várpalota, Dúdoló Óvoda
25. HÉTFŐ 10:30 Regö rejtem – EFOP – Csögle, Általános Iskola
26. KEDD 10:30 és 14:30 Az aranyszőrű bárány – Sárbogárd
28. CSÜTÖRTÖK 10:00 Farkasbarkas és Rókakoma – Veszprém, Hangvilla
28. CSÜTÖRTÖK 13:00 Regö rejtem – EFOP – Nagyalásony, Általános Iskola
29. PÉNTEK 13:30 Farkasbarkas és Rókakoma – Balatonszabadi, Művelődési Ház
30 SZOMBAT 11:00 A tengerlépő cipő – Budapest, Művészetek Palotája
November havi programjaink