2018. február 12.  Vissza
tervezett programok

1. CSÜTÖRTÖK 9:00, 10:45 és 14:00 Mosó Masa mosodája – Oroszlány, Oroszlányi Közösségi Színtér
2. PÉNTEK 10:00 Kodzsugukila, a boszorkány – Budapest, Tigris utcai Óvoda
2. PÉNTEK 14:00 Szegény Dzsoni és Árnika – Veszprém, Kabóca Bábszínház
4. VASÁRNAP 10:00 Kinizsi Pál– Veszprém, Kabóca Bábszínház
5. HÉTFŐ 10:00 Állatok farsangja – Őriszentpéter, Művelődési Ház
6. KEDD 9:00, 10:00 és 11:00 A fülemile Balatonalmádi, Györgyi Dénes Általános Iskola
6. KEDD 10:00 Állatok farsangja – Zalaegerszeg, Városi Hangversenyterem
6. KEDD 10:00 Kodzsugukila, a boszorkány –Várpalota, Dúdoló Óvoda
7. SZERDA 8:00 és 10:00 Állatok farsangja – Zalaegerszeg, Városi Hangversenyterem
7. SZERDA 10:00 Kodzsugukila, a boszorkány –Veszprém, Örömhír Óvoda
7. SZERDA 14:00 Kodzsugukila, a boszorkány –Ságvár, Művelődési Ház
8. CSÜTÖRTÖK 8:00 és 10:00 Állatok farsangja – Zalaegerszeg, Városi Hangversenyterem
8. CSÜTÖRTÖK 9:00 és 10:00 A fülemile – Veszprém, Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola
9. PÉNTEK 10:00 és 11:45 Állatok farsangja – Zalaegerszeg, Városi Hangversenyterem
10. SZOMBAT 8:00 és 10:00 Állatok farsangja – Zalaegerszeg, Városi Hangversenyterem
10. SZOMBAT 10:30 Kinizsi Pál – Lendva, Művelődési Központ, Szlovénia
11. VASÁRNAP 10:00 Mosó Masa mosodája – Veszprém, Kabóca Bábszínház
13. KEDD 13:30 Szegény Dzsoni és Árnika – Veszprém, Kabóca Bábszínház
18. VASÁRNAP BEMUTATÓ ELŐADÁS
10:00 Kormos István: Az aranyszőrű bárány (Három mese, versben) – Veszprém, Kabóca Bábszínház
21. SZERDA BÁBSZÍNHÁZI VILÁGNAP
21. SZERDA 10:00 Kodzsugukila, a boszorkány – Székesfehérvár, Művelődési Ház
21. SZERDA 14:00 Kodzsugukila, a boszorkány –Várpalota, Általános Iskola
21. SZERDA 14:00 Szegény Dzsoni és Árnika – Veszprém, Kabóca Bábszínház
22. CSÜTÖRTÖK 10:00 Kodzsugukila, a boszorkány – Badacsonytomaj, óvoda
23. PÉNTEK 10:00 Kodzsugukila, a boszorkány – Csopak, Művelődési Ház
23. PÉNTEK 13:30 Kodzsugukila, a boszorkány – Balatonszabadi, Művelődési Ház
25. VASÁRNAP 10:00 Kormos István: Az aranyszőrű bárány (Három mese, versben) – Veszprém, Kabóca Bábszínház
27. KEDD 14:00 Szegény Dzsoni és Árnika – Veszprém, Kabóca Bábszínház
29. CSÜTÖRTÖK 10:00 Álomszövők – Gödöllő, Művészetek Háza

A műsorváltoztatás jogát fenntartjuk.
Márciusi programjaink
Márciusi programjaink